FUE Yönteminin Avantajları

FUE Yönteminin Avantajları

Fue yönteminde saç alınan yerde kesme ve dikme işlemi olmaz. Köklerin alındığı bölgede 1 mm den küçük çaplı delikler oluşur ama bu delikler birkaç günde kapanır ve iz bırakmadan iyileşir.

Başın her tarafından saç kökü alınabilir, sadece arka kısıma bağımlı kalınmaz. Hatta ihtiyaç halinde göğüs kılları gibi vucut kılları da alınıp başa ekilebilir. Baş bölgesinden alınan kökler de, vücudun başka bölgelerine ( örneğin bıyık gibi ) ekilebilir.

Bir seansda kişinin saç sıklığına ve yapısına bağlı olarak maksimum 5000 greft’e kadar çıkılabilir; ama genel ortalaması 2500 ile 3500 gref arasındadır . Her kökte 1 ila 4 (bazen 5) arası değişen genelliklede 2-3 adet saç teli bulunur. Ortalama bir seansda 7000-15000 saç teli nakledilebilir.

Alınan foliküler ünit çapı 1mm den küçük olduğu için ekim yapılacak yerde de çok küçük deliklerden ekim yapmak mümkün olur. Bu da daha yoğun ve daha estetik ekim anlamına gelir. Santimetrekareye 60-80 hatta daha fazla kök ekmek mümkündür.
Operasyon esnasında hiçbir cerrahi ağrı ya da stres yaşamazsınız. Bu yöntem sayesinde belirli bir süre dikişleri taşıma ya da dikişleri aldırma durumu yaşamazsınız.

referanslar

Referanslarımız

Müşterilerimizden bazıları

medya ve basın

Medya ve Basın

Fotoğraf ve Videolar

TURKEY HAIR BANK • 0212 631 89 10 / bilgi@turkeyhairbank.com