SAÇ EKİM İŞLEMİ VE LOKAL ANESTEZİ

SAÇ EKİM İŞLEMİ VE LOKAL ANESTEZİ

SAÇ EKİM İŞLEMİ
Saç ekimi, kişilerin gerek yaşadığı strese bağlı olarak gerekse genetik yatkınlıklar sonucu dökülen saçların tedavisi olarak günümüzde uygulanmaktadır. Özellikle erkeklerde daha çok uygulanan bu yöntemin birçok işlem çeşitliliği vardır. Siz de saç ektirmek istiyorsanız doktorunuzun yönlendirmesiyle tedaviye en uygun yöntemi tercih etmelisiniz.
Saç ekimi yaş ilerlemesi sonucunda da görülebilen ve kişileri olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Sosyal çevrenin de sizi olumsuz yönde etkilemesi sonucu saçlarınızı ektirmeye karar verebilirsiniz. Bu kararla günümüzde uygulanan yöntemler sayesinde hemen saçlarınıza tekrar kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız, hem de doğal bir görünüme sahip olursunuz. Yöntemlerin hemen hemen hepsi saç köklerini kendi vücudunuzun uygun görülen bölgelerinden temin edilen saç köklerinin hedef noktaya ekilmesi ile yapılmaktadır. Bu yöntemler eskiye nazaran, artık hem daha acısız hem de daha güvenlidir.
Saç ekimi genellikle çekimser davrandığımız ama uygulandığında olumlu sonuçlar alacağımız bir yöntem ile doğal saçlara kavuşmanızı sağlar ve tedavi sürecinde doktorların denetimi altında sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Siz de saç ekim yöntemlerini deneyerek saçlarınızı yenileyin.

LOKAL ANESTEZİ
Saç ekimi yapılmadan önce saç ekimi yapılacak saç derisine lokal anestezi uygulanır ve işlem lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Lokal anestezi uygulandığı için hastanın bilinci açık olur. İşlem yapılan bölge uyuşturulduğu için acı duyulmaz. İşlem sırasında hasta televizyon izleyebilir, kitap, dergi, gazete okuyabilir, yemek yiyebilir ve konuşabilir.
Lokal anestezi ile saç ekimi yapılabildiğine göre çokta zor bir operasyon olmadığı anlaşılmaktadır. Greft miktarına göre saç ekimi yapılacak uyuşturularak hasta ile konuşarak operasyona başlanabilir. Ekim yapılan bölgenin doktor tavsiyelerine göre muhafaza edilmesi önemlidir.

referanslar

Referanslarımız

Müşterilerimizden bazıları

medya ve basın

Medya ve Basın

Fotoğraf ve Videolar

TURKEY HAIR BANK • 0212 631 89 10 / bilgi@turkeyhairbank.com