SAÇ EKİM TEKNİKLERİ

SAÇ EKİM TEKNİKLERİ

Saç ekim teknikleri, fue tekniği ve fut tekniği olmak üzere ikiye ayrılır. Saç ekimi kafanın üst kısmındaki kaybedilmiş saçların yerine dökülmeye dayanıklı bölgeden alınan saç köklerinin transfer edilmesi işlemidir.
Saç ekim teknikleri kafanın şekli, saçlı derinin durumu ve saçsız bölgenin genişliğine göre uygulama farklılıkları göstermektedir. Fue tekniği, saç ekimi yaptırmak isteyenlerden saçlarını kısa kestiren, geleneksel şerit operasyonu geçirmiş olan, şerit eksizyonu için cildi yeteri kadar elastik olmayan, şerit operasyonu komplikasyonlarını yaşamak istemeyen, saçlı deri, kaş, kirpik, bıyık gibi bölgelere ekim yaptırmak isteyenler için en uygun tekniktir. Diğer saç ekimi yaptırmak isteyenlere ise fut tekniği uygulanmaktadır. Saç ekim merkezlerindeki uzmanlar tarafından hangi tekniğin uygulanması gerektiği kişiye bildirilmektedir. Bu merkezlerde saç ekimi fiyatları hakkında bilgi de alabilirsiniz. Saç ekim tekniklerinden sizin kafa derinize göre hangisinin uygun olduğunu uzmanından öğrenin.
Saç ekim teknikleri, saç nakli yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre de değişebilmektedir. Saç ektirmek isteyenler, en yakın saç ekim merkezine giderek konu hakkında bilgi alabilirler.

referanslar

Referanslarımız

Müşterilerimizden bazıları

medya ve basın

Medya ve Basın

Fotoğraf ve Videolar

TURKEY HAIR BANK • 0212 631 89 10 / bilgi@turkeyhairbank.com